LV / RU            

Pāru joga jeb joga diviem

 

 


Pāru joga ir jautrs, priecīgs un aizraujošs piedzīvojums tuvībai. Pozas pāriem ir vienkāršs veids kā ieiet dziļāk pašu būtībā. Tā, kā jogas būtība ir „savienot” , tad partneru joga ir ātrāks ceļš, lai pieredzētu šo fiziskā, garīgā un smalkā ķermeņa apvienošanos. Senie jogi uzskata, ka godājama attieksme pret partneri maina smadzeņu bioķīmiju, kas ļauj piedzīvot ekstāzi un apgaismību.

 

Nodarbības pamatā ir Kundalini joga pēc Jogi Bhadžana mācības. Pāru joga ļauj izpētīt savas robežas un to , kā mēs viens pret otru attiecamies. Strādājot ar otru personu var strādāt dziļāk ar sevi nekā vienkāršās Kundalini jogas nodarbībās. Pāru joga ir lielisks veids kā iemācīties paļauties, uzticēties un padziļināt kopības sajūtu. Šīs nodarbības dažkārt prasa lielāku koncentrēšanos, lai mēs varētu izjust ne tikai sevi, bet arī savu partneri. Nodarbībās ievērojami labāk var attīstīt lokanību, jo partneris palīdz un iedrošina ieiet dziļāk pozā, kā arī attīstās lielāka izturība. Šī te prakse rada uzticību, pilnveido komunikāciju un rada intimitāti, gan verbālajā, gan neverbālajā līmenī.

 

Pāru joga ir piemērota gan intīmajiem partneriem, gan pārējiem indivīdiem, kas meklē personisko izaugsmi un grib uzlabot attiecības. Arī bērni un vecāki, māsas un brāļi, draugi un draudzenes var izkopt savu saikni viens ar otru. Ja tev nav pieredzes pāru jogā un tu nekad neesi apguvis Kundalini jogu, šī būs gan jautra, gan noderīga un dziļa pieredze, lai iepazītos ar šo seno mācību. Daudzi cilvēki atzīst, ka pēc nodarbībām viņi jūtas ar atvērtāku sirdi. 

 

http://www.sievietespasaule.lv/ezoterika_ieks/terapijas_meditacijas/paru_joga_attiecibu_uzlabosanai/

 

http://www.sievietespasaule.lv/sp_izmegina/atsauksmes_paru_joga/