LV / RU            

 
Jautājumi un atbildes

 

 

Kādas izmaiņas dzīvē rada joga, ja ar to nodarbojas reizi nedēļā? 
Pat nedaudz darīt ir labāk nekā nemaz nedarīt. Nodarbojoties ar jogu skolotāja vadībā vienreiz nedēļā, prāts gūst pozitīvu lādiņu. Šī labvēlīgā ietekme saglabājas divas līdz trīs dienas, iedarbojoties uz visu ķermeņa sistēmu.
Ja cilvēki dodas pie skolotāja vienreiz nedēļā, lai iemācītos pareizi izpildīt krijas, turklāt divas vai trīs reizes nedēļā atkārto tās mājās, labvēlīgā ietekme nezūd. Taču, ja ar jogu nodarbojas katru dienu, uzlabojas visas ķermeņa funkcijas, prata skaidrība, kā arī līdzsvars starp ķermeni un prātu.
Vai joga der visiem? 
Viss, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus jogā, ir pozitīva attieksme, neatlaidība, drosme, precīzas zināšanas par konkrēto tehniku, mērenības ievērošana ikdienā un ticība jogas spēkam.
Joga nav vienkārši fiziska disciplīna, bet arī lielisks prāta treniņš. Precīza kriju izpilde paaugstina vispārējās apziņas līmeni, jo tā aizsniedzas līdz ikvienai ādas porai un liek tās apzināties.
Dievs mums ir devis ķermeni, lai mēs atrastu ceļu garīgajā pasaulē, un šīm zināšanām ir jākalpo ne tikai sev pašam, bet arī apkārtējiem.

Regulāra uzmanības pilna prakse ne tikai izglīto ķermeņa šūnas un nodrošina to veselību, bet arī attīsta skaidru un tīru apziņu, saprātu un atmiņu šūnās, radot domu tīrību, kas tuvina praktizētāju pašrealizācijai.
Praktizēšana ar meditatīvu uzmanību liek jogas ceļa gājējam virzīties ar pareizu attieksmi, līdzsvaru un stabilitāti, kas padara personību, patīkamu, dzīvu un dinamisku.
Ja nodarbojos ar Kundalini jogu, vai es pēkšņi kļūšu apgaismots un pilns kundalini enerģijas? 
Uzcītīgam praktizētājam, nodarbojoties regulāri, 40 dienas, kundalini joga var radīt dziļas pārmaiņas. Tas ir pārmaiņām nepieciešamais meditēšans ilgums, lai mainītu vecos ieradumus un attīstītu jaunus. 90 dienas vajadzīgas, lai nostiprinātu jauno ieradumu, 120 dienas vajadzīgas, lai jaunais ieradums kļūtu dabisks, bet 1000 dienās jūs apgūsiet jauno ieradumu. Bet „pēkšņa apgaismība” nav Kundalini jogas mērķis.
Tu attīstīsies pamazām caur dažādiem garīgās izaugsmes ceļiem. Tas būs pakāpenisks process, kas pastiprinās tavu iekšējo gaismu, atbrīvojoties no vecās karmas un bailēm.
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes