LV / RU            

 
Jautājumi un atbildes

 

JOGA ir prakse, uz kuru Jūs nākat sevi iepazīt un attīstīt savu unikālo potenciālu.
Visbiežākie jautājumi ar kuriem es saskaros ir - es neesmu pietiekami lokans, es esmu jau gados, man nav pieredzes, es nespēju meditēt - vai es esmu piemērots jogas nodarbībām ?
Mīļie jogotāji, un tāds var būt katras no Jums, joga ir domāta tam, lai Jūs šīs īpašības attīstītu jogas praksēs !
Jogas būtība NAV par skaistiem, lunkaniem ķermeņiem, kas izliekušies sarežģītās akrobātiskās pozās, kuras nosauktas grūti saprotamos indiešu nosaukumos. Tas nav arī stāsts par īpaši apgūtām spējām un stāvokļiem, lai gan ir dažādas prakses ar kurām šo var izkopt un piedzīvot, ja ir interese.
Jogas būtība ir saplūsme, saskaņa starp ķermeni un garu, lai realizētu savu potenciālu. Tā ir harmonija starp iekšējo un ārējo vidi, joga var būt kā zāles pret mūsdienu saspringto un informācijas pārpildīto pasauli.
Caur vērošanu, ieklausīšanos un apzināšanos, vienkāršās jogas praksēs Jūs varat gūt sev vajadzīgo patiesību un atziņas.
Mans galvenais uzdevums, kā pasniedzējai, ir būt klātesošai. Vadot jogas nodarbības es klausos sevī un esmu klātešoša ar saviem klientiem. Es mācos nevērtēt, bet ievērot nepieciešamās lietas, kas var atbalstīt klientus.
Būt kopā, mijiedarboties , iedvesmot, klausīties, paļauties, ticēt, saprast un pieņemt, tas ļauj izveidot patiesi dziedinošu lauku, kur cilvēki var smelties sev individudālos risinājumus, smelties enerģiju tā brīža vajadzībām. Atrast sev piemērotāko praksi, lai izkoptu savas perosonīgās tā brīža vajadzības.
Saprast, ka klusums runā un tīrā apziņā slēpjas viedums, kurš mums katram ir pieejams. Šī tīra apziņa ir pieejama ikvienam, tās ir vienkāršas prakses un laika jautājums, disciplīna, kuru mēs varam ikdienas pakāpeniski attīstīt, lai maksimāli sasniegtu savu veselumu.
Tas nav stāsts par sekošanu kādam īpašam novirzienam, skolotojām, vai būt perfektam, fanātiskam , apskaidrotam, bet sirds ceļš ar dziļām saknēm un realitātes jušanu arī stigri pie zemes. Lielākā pieredze tiek gūta caur personīgo praksi un novērojumiem, pašpārbaudītām zināšanām. Kur cilvēks pats sev ir lielākais skolotājs un spēj uzņemties atbildību, un vadību par saviem procesiem un dzīvi. Līdzcilvēki, mācības ir kā iedvesmas avots, padomdevēji, atbalsts, vadlīnijas, bet pati joga ir kā izmēģināšanas ceļš, kas nav iemantots ticības vai sekošanas ceļš.
Jogas nodarbībās mēs veicam :
✔️elpošanas prakses,
✔️stājas izkopšanu,
✔️piemērotas kustības un pozas ķermeņa stiprināšanai,
✔️ dziļu atpūtu ar dziedinošu instrumentu palīdzību,
✔️meditāciju.
Evija Branta
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes