LV / RU            

Biežākie jautājumi, ko man uzdot par jogas nodarbībām ir -

 

es esmu pilnīgs iesācējs, vai es varu pievienoties un vai es spēšu visu izdarīt ?

joga Liepājā


Es parasti atbildu, ka manas nodarbības ir vieglas un katrs darbojas pēc savām iespējām.
Es vairs nepasniedzu Kundalini jogu pēc Jogī Badžana mācības.

Tomēr visvairāk manas zināšanas un prakses nāk tieši no šī novirziena, jo to es praktizēju 9 gadus.
Manas jogas nodarbības sastāv no visām zināšanām, ko es praktizēju šos gadus.
Es nevados ne pēc kādiem īpašiem noteikumiem, kā arī mans jogas mērķis nav ielikt sevi vai kādu citu pareizi kādā āsanā (jogas pozā).
Mērķis ir iesildīt, izkustināt, pastiept, sakārtot, stiprināt un atbrīvot ķermeni, īpaši uzsverot, ka katram jādarbojas pēc savām iespējām.
To mēs darām ar vienkāršām elpošanas praksēm. Visdažādākajām saaudzīgām kustībām, kas nāk ne tikai no jogas, bet arī no citām praksēm. Nodarbības beigās parasti ir relaksācija un īsa meditācija.
Visvairāk es vados nodarbībās pēc tā ar kādām sajūtām, spējām un vajadzībām ir atnākuši cilvēki, lai piemērotos tam , un pēc iespējas vairāk atbalstītu citus ar savām zināšanām, pieredzi.
Mans uzdevums ir dalīties ar zināšanām, pieredzi, atbalstīt. Tiem, kas praktizē - ļauties un tai pat laikā apzināties savas robežas, iespējas un uzņemties pašiem par sevi atbildību.

Pēdējā laika atsauksmes par nodarbībām ir, ka cilvēki iegūst mieru.
Tieši miers ir tas, kas mani uz doto brīdi uzrunā visvairāk. Lielāks miers prātā, lai būtu iespēja izmantot gan savu garīgo, gan mentālo un fizisko potenciālu.
Jā, es domāju, ka katrs šo var. Arī pilnīgs iesācējs. Šim nav sākuma vai beigas, vai kāds līmenis, tas ir process, kurā es mācos un esmu kopā ar Jums 
Evija

Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes